
Voorwaarden
- Enkel geldig voor nieuwe boekingen van groeps- en privéreizen met vertrek t/m maart 2024- Korting is niet geldig bij het afnemen van enkel het reisgedeelte
- Korting is niet geldig op onze zelf samenstellen reizen
- Korting is al in de prijs verwerkt





Land van de Tico’s
Deze schitterende reis vol hoogtepunten is perfect voor de avonturier die beperkt de tijd heeft, maar die de diversiteit van het land wilt verkennen. Wees getuigen van de groene zeeschildpadden die hun eieren leggen in het Tortuguero Nationaal Park, spot vogels bij de hangende bruggen van Arenal, wandel door het mooiste en meest ongerepte nevelwoud van Costa Rica in Monteverde, en relax in een warmwaterbron in het Rincón de la Vieja Nationaal Park. Tot slot verblijft u aan het einde van uw reis op een tropisch strand naar keuze.
"Vanuit het raam is het genieten van alle natuurschoon dat Costa Rica te bieden heeft. Alles is geregeld en je wordt comfortabel van a naar b gereden. Onderweg verblijf in heerlijke hotels en aan het einde is er volop flexibiliteit om de reis te verlengen en/of te upgraden."
Judith, Product Manager
01
Amsterdam - San José

Transfer naar hotel San José
Overnachting San José
Vertrek vanaf Amsterdam voor uw vlucht naar de hoofdstad van Costa Rica, San José. Bij aankomst staat de chauffeur op u te wachten om u naar uw hotel in het centrum van San José te brengen. San José is sinds 1823 de hoofdstad van Costa Rica, één van de oudste democratieën ter wereld. De stad is gelegen in de Centrale Vallei tussen groene vulkanische bergketens. Hoewel het niet rijk is aan koloniale architectuur zijn er in het centrum van de stad een aantal prachtige 19e eeuwse gebouwen, interessante musea en mooie parken te vinden. De stad beschikt over een mild klimaat en een vriendelijke bevolking. Het is dan ook niet voor niets dat Costa Rica in 1987 is beloond met de Nobelprijs voor de Vrede; het staat bekend als het meest vreedzame land van Midden-Amerika.
Wij bieden ook vluchten aan vanaf Brussel. Bij het tabblad 'Data & prijzen' kunt u aangeven vanaf waar u zou willen vliegen.
02
San José - Tortuguero (ca. 6 uur)

Bezoek aan het strand en het pittoreske dorpje Tortuguero
Eerste overnachting Tortuguero
Vroeg in de ochtend wordt u opgehaald en reist u per bus en motorboot naar het Tortuguero Nationaal Park, een gebied van 18946 hectare dat enkel per motorboot of vliegtuig te bereiken is. De ‘Amazone van Costa Rica’ beschikt over een uniek kanalen- en lagunelandschap omringd door dichte oerwouden. Het park heeft veel te bieden en is adembenemend mooi, maar is voornamelijk bekend om de groene zeeschildpadden die hier hun eieren leggen.
Met de bus begint u de dag met een rit door het regenwoud van het Braulio Carrillo Nationaal Park, waar u voor het eerst in aanraking komt met de weelderige vegetatie van Costa Rica. Onderweg wordt er een stop gemaakt om te genieten van een heerlijk Costa Ricaans ontbijt. Na het ontbijt vervolgt u de reis langs bananenplantages richting de haven. Vanaf hier wordt de reis voortgezet aan boord van een motorboot. Nadat u bent ingecheckt in de lodge van de komende twee nachten heeft u de gelegenheid om te lunchen. Na de lunch brengt u een bezoek aan het strand en het pittoreske dorpje Tortuguero. Na afloop kunt u lekker ontspannen bij het zwembad van uw lodge en maakt u zich klaar voor een heerlijk diner.
03
Tortuguero Nationaal Park

Wandeling door het dichte woud van Tortuguero Nationaal Park
Tweede overnachting Tortuguero
Vandaag ontdekt u de pracht en praal van dit stukje natuur. Na het ontbijt maakt u een boottocht over de kleinere kanalen van dit nationale park en na de lunch een wandeling door het dichte woud. Op de oevers van de rivieren vormen de tropische planten en bomen een metershoge groene muur. Onderweg spot u kaaimannen, kapucijnaapjes, brulaapjes, leguanen, kikkers en een groot aantal vogels waaronder ijsvogels. Tijdens de wandeling leert u meer over de bomen, planten, vogels en dieren die in dit nationale park te vinden zijn.
Tortuguero is het belangrijkste nestgebied op het westelijk halfrond van de bedreigde groene zeeschildpad. Op het langgerekte strand leggen van juli t/m oktober groene zeeschildpadden en van maart t/m mei lederschildpadden hun eieren. Ook onechte karetschildpadden en karetschildpadden zijn hier te vinden. ’s Avonds kunt u in het juiste seizoen onder begeleiding van een natuurgids zien hoe de schildpadden hun eieren leggen en begraven in het zand.
04
Tortuguero - Guápiles - La Fortuna (ca. 7 uur)

Transfer per shuttlebus naar La Fortuna
Eerste overnachting La Fortuna
Na het ontbijt vaart u terug naar het vaste land, waar de bus al op u staat te wachten. Deze brengt u naar Guápiles, waarvandaan de shuttlebus vertrekt. Rijdend langs kleine dorpjes en door bergen bereikt u La Fortuna met één van de meeste bekende vulkanen ter wereld, de Arenal. Deze indrukwekkende vulkaan is het middelpunt van het Nationaal Park Volcán Arenal en torent hoog uit boven het primaire regenwoud. De kegelvormige vulkaan was tot 2010 één van de meest actieve vulkanen ter wereld en vooral ’s avonds indrukwekkend met zijn lavastromen. Sinds oktober 2010 is de vulkaan in een rustfase belandt. Het rustige, kleine stadje La Fortuna, de schilderachtige omgeving en de vele activiteiten maken Arenal tot één van de populairste bestemmingen van Costa Rica.
05
La Fortuna/Arenal

Tweede overnachting La Fortuna
De directe omgeving biedt een breed scala aan activiteiten waaronder paardrijden, abseilen, canopy tours, wandelen over hangende bruggen of lava paden, wildwaterraften over de Peñas Blancas, Toro en Balsa rivieren, en kajakken op het Arenal meer. Een korte wandeling of paardrijtocht naar de voet van de 70 meter hoge La Fortuna waterval behoort ook tot de mogelijkheid. Neem hier na afloop een verfrissende duik! Vergeet uw verrekijker niet mee te nemen om de 850 vogelsoorten die hier zijn te vinden te bewonderen. Andere dieren die hier zijn te spotten zijn luiaards, kapucijnaapjes, witsnuitneusberen, herten en slangen.
Een leuke optionele excursie is de bootexcursie door het nationaal wildreservaat Caño Negro. Dit waterrijke gebied is het leefgebied van vele vogelsoorten en één van de beste plekken om het gehele jaar door dieren te spotten. In dit gebied met moerassen en palmwouden zijn lepelaars, ooievaars en ibissen te vinden. Deze excursie is niet alleen voor vogelaars een must, vanuit de boot kunnen namelijk ook kaaimannen, schildpadden, luiaards, leguanen en kapucijnaapjes worden waargenomen.
De geothermische activiteit van de vulkaan verwarmd tientallen ondergrondse kanalen. Lokale landeigenaren, gebruik makend van deze natuurlijke bronnen, hebben een aantal mooie waterwaterbronnen gecreëerd; een perfecte en ontspannen afsluiting van een actieve dag.
06
La Fortuna - Monteverde (ca. 4 uur)

Eerste overnachting Monteverde
Vandaag wordt u opgehaald en naar het meer van Arenal gebracht. Hier gaat u aan boord van een overdekte motorboot voor een circa 30 minuten durende cruise naar de andere kant van het meer. Onderweg kunt u genieten van een geweldig uitzicht op de beboste Tilarán bergketen en de Arenal vulkaan. U heeft de gelegenheid om diverse vogels te spotten die op de oever van het meer leven, waaronder ijsvogels, steltlopers en andere exotische vogelsoorten. Vervolgens wordt u per shuttlebus verder gebracht naar uw hotel in Monteverde. Dit is de snelste en populairste manier om van La Fortuna naar het altijd groene natuurreservaat Monteverde te reizen.
Het hedendaagse Monteverde is in de jaren 50 opgericht door een aantal Quaker families uit Amerika die in het koele klimaat hun melkveehouderijen en kaasfabrieken begonnen. Hierbij hebben zij ook land vrijgehouden dat is benoemd tot natuurreservaat. Monteverde heeft de grootste diversiteit aan flora en fauna in Costa Rica. De koele, mistige nevelwouden zijn het thuis van 400 vogelsoorten, 490 vlindersoorten, meer dan 100 zoogdieren, 2500 plantsoorten waaronder 500 orchideeën en tienduizenden insecten. Het reservaat is ook het thuis van de bedreigde quetzal; een kans om deze exotische vogel te spotten is een bezoek alleen al waard. Het is dan ook niet verwonderlijk dat het spectaculaire Monteverde nevelwoud wetenschappers, vogelaars en natuurliefhebbers van over de hele wereld trekt.
07
Monteverde Nationaal Park

Tweede overnachting Monteverde
Vandaag heeft u een vrije dag om Monteverde en de prachtige omgeving te verkennen. Probeer zo vroeg mogelijk een bezoek te brengen aan het nevelwoud; de dieren zijn dan op hun actiefst. In het reservaat kunt u over een netwerk van goed onderhouden wandelpaden de maagdelijke wouden en eeuwenoude door epifyten omringende vijgenbomen verkennen. Op de top kunt u vanaf het uitkijkpunt gelegen op de continentale scheidslijn (bergkam in Noord- en Midden-Amerika) op een heldere dag zowel de Caraïbische en Pacifische kust zien. Aan de andere kant van het stadje is het kleinere en hoger gelegen Santa Elena nevelwoud te vinden. Dit reservaat biedt verschillende wandelmogelijkheden en op een heldere dag heeft u hier zelfs zicht tot aan de Arenal vulkaan. Vanaf beide reservaten heeft u toegang tot diverse activiteiten waaronder canopy tours, een bezoek aan een vlindertuin, kolibrie tuin of kaasfabriek, excursie over de hangende bruggen en paardrijtochten.
08
Monteverde - Rincón de la Vieja (ca. 4,5 uur)

Eerste overnachting Rincón de la Vieja
Vandaag reist u door naar de noordelijk gelegen provincie Guanacaste, ook wel bekend als de cowboy provincie, met zijn open vlaktes en vele veeboerderijen. De voornaamste attractie van Rincón de la Vieja is de 1895 meter hoge Rincón de la Vieja vulkaan met maar liefst negen kraters. Deze collectie vulkanische toppen behoren tot het meest actieve gebied in de vulkanische Guanacaste bergketen. De Santa Maria piek is met zijn 1916 meter de hoogste top van Rincón de la Vieja.
09
Rincón de la Vieja Nationaal Park

Tweede overnachting Rincón de la Vieja
Om het meeste uit uw dag te halen is het een goed idee om vandaag vroeg van start te gaan. De Rincón de la Vieja vulkaan ligt in een 14,084 hectare groot nationaal park met een vulkanisch landschap en maagdelijke tropische wouden. Aan de voet van de vulkaan zijn vele wandelpaden te vinden die u leiden naar watervallen, vulkanische kraters, fumarolen (openingen in de aardkorst), modderpoelen en warmwaterbronnen. De geothermische activiteit produceert de hitte voor de waterwaterbronnen en bubbelende modderbaden. Geniet van het koele klimaat, verfrissende watervallen, mooie vogels en fantastische wandelmogelijkheden. De nationale bloem van Costa Rica, een paarse orchidee, is in grote getale te vinden binnen de grenzen van het nationale park. Ontspan na een lange dag wandelen door het park in de modderbaden en test de geneeskundige kracht van het modder.
10
Rincón de la Vieja - Tamarindo (ca. 2,5 uur)

Eerste overnachting Tamarindo
Alternatief: eerste overnachting Playa Panamá/Playa Potrero
Vandaag wordt u bij uw hotel opgehaald en rijdt u naar de westkust richting Tamarindo. Deze gezellige badplaats ligt in het noordelijke gedeelte van Costa Rica, aan de Golf van Papagayo. Het prachtige witte zandstrand heeft hier de vorm van een halve maan en staat ook wel bekend als Playa Blanca. Het is dan ook één van de mooiste stranden van Costa Rica. Het gezellige centrum heeft veel barretjes en restaurantjes.
11
Tamarindo

Tweede overnachting Tamarindo
Alternatief: tweede overnachting Playa Panamá/Playa Potrero
De komende de dagen heeft u vrij ter besteding in Tamarindo. Er is genoeg te doen in Tamarindo. U ziet prachtige tropische vissen tijdens het snorkelen of duiken, kunt kajakken of zeilen op zee, paardrijden door de droge tropische bossen en nog veel meer. Het is verder een uitstekende plek voor zowel de beginnende als ervaren surfer, en in het Las Baulas Nationaal Park is tussen november en februari de bedreigde lederschildpad te vinden.
12
Tamarindo

Derde overnachting Tamarindo
Alternatief: derde overnachting Playa Panamá/Playa Potrero
Heeft u lekker geslapen? Vandaag kunt u weer helemaal zelf naar eigen wens invullen. In het Las Baulas Nationaal Park is er ook de mogelijkheid om een kajak excursie te maken door de mangroves; een ideale manier om te genieten van de natuur. Onderweg helpt een gids u bij het spotten van vogels, apen en reptielen. Na een dag op het strand is het heerlijk om de schitterende zonsondergang te bewonderen onder het genot van een cocktail. Geen zonsondergang kan mooier zijn dan vanaf dit strand!
13
Tamarindo - San José (ca. 5,5 uur)

Overnachting San José
Alternatief: verlenging aan het strand (optioneel)
Na het ontbijt wordt u opgehaald met de shuttlebus voor uw terugreis naar San José. Nadat u bent afgezet bij uw hotel heeft u de gelegenheid om nog wat laatste souvenirs te kopen of een bezoek te brengen aan het nationale theater, één van de juweeltjes van Costa Rica. U zult vanavond in de buurt van de luchthaven overnachten zodat u de volgende dag zo lang mogelijk uit kunt slapen voordat u wordt opgehaald voor de transfer naar de luchthaven.
14
San José - Amsterdam

Vlucht San José - Amsterdam
Overnachting in het vliegtuig
Alternatief: 4-daagse excursie Drake Bay & Corcovado Nationaal Park (optioneel)
Vandaag komt er een eind aan uw schitterende reis door Costa Rica. Na de transfer naar de luchthaven van San José vliegt u terug naar huis.
15
Amsterdam

Aankomst op de luchthaven Schiphol. Einde van een geweldige reis!
Let op:
Door technische en/of organisatorische redenen kan van de route en/of volgorde van de rondreis worden afgeweken.














Het Antawara restaurant, onder leiding van de Peruaanse chef-kok Miguel Gonzalez Gamarra, serveert een eclectisch menu van verse vis, heerlijke gevogelte en groenten die in de plaatselijke tuin worden geteeld. Het hotel beschikt ook over een zonneterras, een bar, een businesscentrum, wasserette, een excursiebalie en er is gratis WiFi beschikbaar in de openbare ruimtes. Daarnaast kunt u een gids huren of een kaart kopen om de lokale wandelroutes te verkennen. Er zijn verschillende wandelpaden rond het hotel die leiden naar het nevelwoud, wellicht kunt u een glimp opvangen van een luiaard of een lawaaierige brulaap.
De kamers zijn voorzien van een bureau, een zithoek, koffiefaciliteiten, koelkastje, een telefoon en een TV. De badkamers zijn uitgerust met een bad, een douche en gratis toiletartikelen. Alle kamers hebben een terras met uitzicht op de tuin.




De onlangs gerenoveerde Tropicana Poolview kamers zijn adults only kamers en bieden uitzicht op het rustige zwembad in de adults only zone (alleen voor 18+). De onlangs gerenoveerde Family Poolview kamers bevinden zich naast het familievriendelijke zwembad. Dit lagunevormige zwembad is één van de grootste en mooiste zwembaden van Costa Rica! Voor gasten die op zoek zijn naar een onvergetelijk uitzicht op zee is het mogelijk om de Sunset Oceanview kamers te boeken. Deze kamers liggen direct aan het strand in een ruime groene zone met het Sunset Oceanview zwembad, een kinderbad en voldoende ligstoelen om te zonnen of verkoeling te zoeken onder de palmbomen. In de periode 24 december 2021 t/m 1 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 10 t/m 16 april 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 3 nachten.
Klik op ‘boek nu’ onder ‘data & prijzen’ en u kunt zien wat de meerprijs is op de vertrekdatum van uw keuze.


- Inbegrepen
- Hotel info
- Beoordelingen


Hilton Garden Inn New York Times Square South - Middenklasse hotels
Dit centraal gelegen hotel ligt 10 minuten lopen van Times Square en andere bezienswaardigheden.
Ligging
Vanaf dit moderne Hilton Garden Inn hotel bent u in 10 minuten lopen op Times Square. Ook het Empire State Building en Broadway zijn op loopafstand van deze accommodatie.
Faciliteiten
Het hotel heeft een eigen restaurant en u kunt bij de accommodatie heerlijk een drankje doen bij de bar of op het terras. Het hotel heeft een 24-uurs receptie en er is een winkeltje aanwezig. Er is gratis WiFi beschikbaar in de gehele accommodatie. U kunt parkeren voor ca. 50 USD per dag.
Kamers
Wij bieden het volgende type kamer aan:
King kamer
Deze kamer is voorzien van een king size bed, kluisje, TV, strijkfaciliteiten, koffie- en theevoorzieningen, airconditioning, verwarming, koelkast en magnetron. De badkamer beschikt over een douche of bad en een föhn.
2 Double beds kamer
Deze kamer heeft dezelfde inrichting en faciliteiten als de King kamer maar dan met aparte bedden.
Vertrekdatum: 23-07-2018
Reviewdatum: 10-08-2018
Oud hotel, netjes verzorgt, men is aan het opknappen. Ligging is prima, time square om de hoek.
Anoniem
Vertrekdatum: 26-07-2018
Reviewdatum: 18-08-2018
Hotel in het centrum van NY. Wel kleine kamers.
AFJ Arnoud van den Berg, DOETINCHEM
Vertrekdatum: 27-08-2018
Reviewdatum: 14-09-2018
Net hotel. Mooie ruime kamer met goede bedden. Dichtbij Timesquare. Jammergenoeg was de Wifi op de kamer nier gratis.
Anoniem
Vertrekdatum: 01-09-2018
Reviewdatum: 21-09-2018
Goed hotel zeer dicht bij time square. Wel kleine kamer.
Anoniem
Vertrekdatum: 25-03-2019
Reviewdatum: 23-04-2019
Netjes hotel met prima bedden.
Anoniem
Vertrekdatum: 08-04-2019
Reviewdatum: 08-05-2019
Geweldig gelegen, in het centrum van Manhattan met veel bezienswaardigheden op loopafstand en andere goed bereikbaar met de metro. Kamer goed schoon, service aan de receptie heel vriendelijk en behulpzaam.
Anoniem
Vertrekdatum: 12-08-2019
Reviewdatum: 29-08-2019
Perfecte ligging, keurig hotel, vriendelijk personeel
Anoniem
Vertrekdatum: 19-08-2019
Reviewdatum: 06-09-2019
Centrale ligging, vriendelijk personeel. Wel relatief basic hotel, maar voldoet prima.
Anoniem
Vertrekdatum: 25-01-2020
Reviewdatum: 14-02-2020
Ligging is perfect, nabij Times Square. Kamer wel erg klein maar voor een paar nachten prima. Vriendelijk personeel, vervoer naar luchthaven ook via hen geregeld.
Anoniem
19-07-2016
'Vliegreis met United naar EWR, vroeg vertrek op Schiphol betekent ook vroeg in NYC aankomen , dat is heel prettig ! Dus ten volle genieten van alles wat deze stad te bieden heeft. Top of the rock en Central Park zijn een must. Wij zijn zelf al goed bekend met de stad maar voor onze kinderen (8 en 11 jaar) was het de eerste keer. Geen musea dus maar vooral metro''s in en heel veel lopen en cultuur opsnuiven ! De gratis Staten Island ferry vaart in een klein half uur rondom het vrijheidsbeeld... '
Sigrid Kets, Bennebroek
02-08-2015
'Fantastische ligging van hotel. Met hop on-hop off alles goed te bezoeken.'
J. Woering, Venlo
18-09-2014
'NY was een overweldigende ervaring, dit moet je gezien hebben om er over mee te kunnen praten. De ligging van het hotel was prima, slechts op 8 minuten lopen naar Times Square, kwaliteit was ook goed.'
J.C.Holsboer, Alkmaar
04-08-2014
'New York is een fantastische stad. Ik vind dat iedereen gewoon een keer geweest moet zijn. De stad leeft en wij zijn uiteindelijk 5 dagen gebleven, als je dan een beetje doorloopt heb je prima de tijd om ongeveer alle belangrijke en leuke dingen te doen en bekijken in heel manhattan. '
sander, rijswijk ZH
09-01-2014
'NY is fantastisch! Prima om een mooie rondreis door Costa Rica mee af te sluiten. Echt een aanrader. Wij zijn een extra dag in NY gebleven. Anders is het verblijf wel heel kort. '
Peter en Anife, Lelystad
03-11-2013
'3dagen NYC. Wat een geweldige stad. Zoveel te zien, te doen! We hebben een rondje gefietst door het Central Park. Zijn met de metro naar het zuiden gegaan en teruggelopen over de Brooklyn Bridge. Ook een mooie ervaring is ''s avonds op de Rockefeller Center, hier vandaan heb je een prachtig uitzicht. Kortom zekerde moeite waard om even te stoppen!'
Willemien, Nieuw-Lekkerland
06-09-2013
'New York; “the city that never sleeps!” Erg handig als je maar twee nachten blijft….eigenlijk veel te kort om deze indrukwekkende stad te bezoeken. Er zijn zo verschrikkelijk veel dingen te doen en te zien, het vergt wel enigszins een goede planning en wat voorwerk om zo veel mogelijk uit deze korte stop-over te halen. Het is ons uiteindelijk gelukt om alle bezienswaardigheden te zien die wij niet wouden missen, het resulteerde wel in twee korte nachtjes slaap (3 uur per nacht) maar dat is gelukkig in het vliegtuig wel weer “in te halen”. Er zijn gelukkig veel dingen te doen ook laat op de avond, wat voor ons goed uitkwam. Zoals een wandeling over de Brooklyn Bridge, en een bezoek aan het Empire state building, zijn echte aanraders om ’s avonds (’s nachts) te doen. Liberty Island met het vrijheidsbeeld is natuurlijk iets om toe doen als het licht is. En natuurlijk Ground Zero ook een must overdag. Erg handig als je maar een korte tijd in New York hebt, is de metro. Je koopt een pasje, waar je vervolgens een tegoed op zet, en voor een relatief klein bedrag reis je de hele stad (onder)door. En uiteraard ook weer een belevenis op zich. We voelden ons al snel “thuis” in deze immens grote stad, waar iedereen zijn eigen weg vervolgt, maar tegelijkertijd ook weer erg behulpzaam is als je iets wil vragen. Het hotel Pennsylvania waar wij verbleven is een prima hotel (al hebben wij er niet veel tijd doorgebracht). Het is erg groot, net als de rest van de stad, maar wel netjes en lekker centraal gelegen. Wij gaan zeker nog een keer een bezoek brengen aan deze wereldstad. '
Bianca,
17-08-2012
'De moeite waard, zeker gezien de meerprijs, UA een prima maatschappij onze ervaring zeer positief. een leuk begin van de vakantie ECHT DOEN!!!!'
Gert en Dineke Zoet-Veenstra, Kampen
02-08-2012
'Dit is een aanrader,wat een stad,je komt er gewoon tijd te kort.Als het mogelijk is zou ik er zeker een extra dag bij boeken.'
v d broek, tilburg
15-06-2012
'Een must als je er toch de tussenlanding maakt. Een unieke beleving om s''avonds op Times Square te staan omgeven door alle kleuren van de regenboog. New York is voor velen het shopping paradijs maar dit heeft ook nadelen( Wachtrijen aan de pashokjes + kassa''s, enorm veel volk,...) Wij hebben volgende bezienswaardigheden bezocht: 1)Rockefeller center (TOP of the Rock): Prijs: 25dollar per persoon. Uitzicht is meer de moeite dan empire state building (40dollar per persoon voor top deck). Aangeraden om de tickets op voorhand te kopen om wachtrijen te vermijden New york hebben wij voor een groot stuk te voet gedaan. Dit is doenbaar wel rekening houdend met de grote afstanden. Vervolgens Central Park bezocht. Zeker de moeite om op weg naar central park een binnen te gaan bij FAO Schwarz, de grootste speelgoedwinkel ter wereld en en de Apple store te bezoeken S''avonds hebben we nog de Flatiron vuilding bezocht. De dag erop begonnen met een bezoek aan het Intreprid museum(vliegdekschip, 17,5 dollar per persoon) om daarna downtown te gaan en het WTC memorial te bezoeken. Hiervoor dienen tickets verkregen te worden enkele straten verder op. We hebben besloten dit niet te doen en verder te trekken tot het uiterste punt van downtown, battery park. Hier hadden we een mooi uitzicht op the statue of of liberty. Vervolgens onze wandeltoch verder gezet richting Brooklynn Bridge. Deze overgestoken en uiteindelijk geëindigd in het park om daar de zonsondergang te zien en enkele mooie foto''s van Brooklynn Bridge te nemen. S''avonds de metro terug richting hotel. Onze laatste dag. Deze hebben we gespendeerd aan shoppen. Om 14u30 de trein genomen richting Newark Airport. '
anoniem


- Inbegrepen
- Hotels
- Beoordelingen




Het hotel beschikt over een prima restaurant, een sfeervolle bar/lounge voor een heerlijk drankje. Verder is er een lift, internetmogelijkheden en een zwembad om te relaxen, jacuzzi, fitnessruimte en het parkeren bij het hotel is gratis.
De kamers zijn sfeervol en verzorgd ingericht en voorzien van TV, telefoon, airco, koffiefaciliteiten, minibar, kluisje en gratis WiFi. Badkamer met bad of douche beschikt over een föhn.Het Tryp Wyndham Panama Centro ligt in het hart van Panama City, bij de moderne wijken El Cangrejo en Bella Vista. De internationale luchthaven ligt op ongeveer 21 kilometer afstand. Door de ligging van het hotel bent u zo bij het restaurantgebied, winkels en het uitgaansleven. Het Panamakanaal ligt op circa 12 kilometer en de baai van Panama op 10 minuten rijden.Het hotel beschikt over een prima restaurant, een sfeervolle bar/lounge voor een heerlijk drankje. Verder is er een lift, internetmogelijkheden, gratis Wi-Fi en een zwembad om te relaxen, jacuzzi, fitnessruimte en het parkeren bij het hotel is gratis.De kamers zijn sfeervol en verzorgd ingericht en voorzien van TV, telefoon, airco, strijkfaciliteiten, koffiezetapparaat, minibar, kluisje en gratis Wi-Fi. Badkamer met bad of douche, toilet en föhn.

Dit luxe boetiekhotel beschikt over 60 kamers, een restaurant en bar op begane grond en op de 12e verdieping, massage ruimte en een fitnesclub met buitenzwembad. Ook heeft het hotel jacuzzi met een spectaculair uitzicht op de stad.
De kamers zijn voorzien van een TV, airco, minibar, gratis WiFi, zitje, koffiefaciliteiten, kluisje en een prachtig uitzicht op de stad en de bergen. De badkamer met douche of bad beschikt over een föhn en gratis toiletartikelen.
Vertrekdatum: 25-02-2018
Reviewdatum: 03-03-2018
Super goede service en leuke ontvangst van de agent in Panama.
G Gerardus Nolles, ROTTERDAM
Vertrekdatum: 20-07-2018
Reviewdatum: 15-08-2018
Erg leuk om een zo contrast-rijke stad te zien met de cubaanse feel van de casco vieja, de razende nieuwbouw die aan Dubai doet denken, en natuurlijk het kanaal (waar we jammer genoeg geen grote schepen hebben zien passeren) (zou dit komen door het nieuwe, bredere kanaal?).
Anoniem


2 nachten verlengen
- Hotel info
Hotel Arco Iris - Middenklasse hotels
Het Arco Iris hotel is omringd door tropische tuinen en ligt wat verder van de straat af waardoor u hier kunt genieten van alle rust en stilte. Het enige wat de stilte af en toe verstoord zijn de brulaapjes die door de bomen zwaaien of het gezang van de prachtige tropische vogels. Geniet hier van de omgeving en de zon in een ligbedje aan het zwembad.
Ligging
Het boetiekhotel Arco Iris is centraal gelegen op maar 6 minuten lopen van strand en vlakbij het bruisende nachtleven van Tamarindo. In de buurt van het hotel vindt u verschillende restaurants en winkels.
Faciliteiten
Hotel Arco Iris biedt een buitenzwembad en weelderige tropische tuinen. Naast het zwembad vindt u het restaurant The Seasons, een Mediterraan fusion restaurant. Het restaurant staat bekend om zijn heerlijke verse visgerechten. Mocht u zelf een vis hebben gevangen dan kunt u uw vangst meenemen, de kok bereidt hiermee een verrukkelijke maaltijd voor u. Het personeel van de 24-uurs receptie kan verschillende activiteiten organiseren, zoals duiken, snorkelen en boottochten in het natuurpark.
Kamers
Dit boetiekhotel beschikt over lichte kamers ingericht in een hedendaagse stijl, waarbij gebruik is gemaakt van lokale materialen zoals bamboe en teakhout. De deluxe kamers zijn door de twee queensize bedden geschikt voor vier personen. De kamer is voorzien van een veranda of terras met zitje, gratis WiFi, TV, een kluis, minibar, plafondventilator, airco en koffie-/theezetfaciliteiten. De stijlvolle moderne badkamers beschikken over een föhn en gratis toiletartikelen.


2 nachten verlengen
- Hotel info
- Beoordelingen
Tamarindo Diria Beach Resort - Superiorklasse hotels
Hotel Tamarindo Diria Beach Resort is een groots opgezet strandresort en één van de gezelligste hotels van Tamarindo. U kunt hier genieten van vele activiteiten, heerlijke zwembaden en de kinderen zullen zich ook uitstekend kunnen vermaken. Al deze faciliteiten liggen loopafstand van het gezellige en levendige centrum van Tamarindo.
Minimale verblijfsduur
In de periode 24 december 2021 t/m 1 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 10 t/m 16 april 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 3 nachten.
Ligging
Tamarindo Diria Beach Resort ligt op een prachtige locatie aan het strand van Tamarindo. Het is minder dan 1 kilometer naar het Nationaal Park Las Baulas vanaf het resort. Playa Conchal en Playa Flamingo zijn vanaf Tamarindo met de auto in 25 minuten te bereiken.
Faciliteiten
Het resort is gelegen aan het strand op 2 hectare aan prachtig aangelegde tuinen. In totaal heeft het resort vier zwembaden, waaronder het grootste zwembad in de omgeving, een kinderzwembad en een whirlpool. In het resort zijn voldoende entertainmentmogelijkheden, waaronder een klein casino, shows in het amfitheater en vijf bars. In de zes verschillende restaurants (waaronder een steakhouse) geniet u van lokale en internationale gerechten. Het resort biedt ook een verlichte tennisbaan en een fitnesscentrum. De excursiebalie kan excursies voor u regelen zoals snorkelen, duiken, surfen of zeilen langs de kust. Er zijn ook mogelijkheden voor wandelen, paardrijden en canopy tours. Daarnaast kunt u gebruik maken van de handdoekenservice, gratis WiFi en gratis parkeren. Golfers hebben toegang tot twee nabijgelegen, wereldklasse golfbanen.
Kamers
Het hotel heeft 242 kamers in drie verschillende zones. De kamers beschikken over de nieuwste elektronische deurslotentechnologie, airconditioning met klimaatregeling, plafondventilator, WiFi, satelliet TV, telefoon, elektronische kluis, docking station bluetooth radio, koffiezetapparaat en een minikoelkast. De badkamers beschikken over een douche, toilet en föhn.
De onlangs gerenoveerde Tropicana Poolview kamers zijn adults only kamers en bieden uitzicht op het rustige zwembad in de adults only zone (alleen voor 18+). De onlangs gerenoveerde Family Poolview kamers bevinden zich naast het familievriendelijke zwembad. Dit lagunevormige zwembad is één van de grootste en mooiste zwembaden van Costa Rica! Voor gasten die op zoek zijn naar een onvergetelijk uitzicht op zee is het mogelijk om de Sunset Oceanview kamers te boeken. Deze kamers liggen direct aan het strand in een ruime groene zone met het Sunset Oceanview zwembad, een kinderbad en voldoende ligstoelen om te zonnen of verkoeling te zoeken onder de palmbomen.
Vertrekdatum: 02-11-2018
Reviewdatum: 28-11-2018
De Sea View kamer heel mooi. Bij een standaard kamer moet duidelijk vermeld worden dat de muren echt op je af komen.
WR Olde Meule, WOUDENBERG
Vertrekdatum: 29-12-2018
Reviewdatum: 08-01-2019
Paradise!
E.P. Wisse, WESTKAPELLE
Vertrekdatum: 04-06-2019
Reviewdatum: 10-06-2019
Goed en mooi hotel gelegen aan het strand
WA van het Spijker, AMERONGEN
Vertrekdatum: 31-07-2019
Reviewdatum: 08-08-2019
Geweldige ligging, uitstekende service, mooie kamers, geweldig mooi zwembad
Anoniem
'dit is een geweldig goed onderkomen met erg vriendelijk personeel.'
ten velde , Lieren
'Een Paradijs!! '
Evelien, Roosendaal
'Schitterend hotel aan de kust met uitkijk op zee. Alles wordt heel goed schoon gemaakt, prima zwembad. De verschillende restaurants in de omgeving zijn ook van het hotel en zijn stuk voor stuk restaurants die zeer hoge kwaliteit eten nastreven. Prima naar onze zin gehad.'
sander, rijswijk ZH
'Een heerlijk en mooi hotel. Zeer complete accommodatie.'
B.M. Jansen, wateringen


2 nachten verlengen
- Hotel info
- Beoordelingen
Jardin del Eden Boutique Hotel - Superiorklasse hotels
Een charmante en vriendelijke accommodatie, iets hoger gelegen waardoor u een prachtig uitzicht op zee heeft. Een ideale accommodatie voor mensen die wel willen genieten van alles wat Tamarindo te bieden heeft, maar een kleinschalige accommodatie zoeken. Deze accommodatie is adult only en alleen toegestaan voor kinderen van 18 jaar of ouder.
Minimale verblijfsduur
In de periode van 24 december 2021 t/m 2 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
Ligging
Het hotel is gelegen op een heuvel op circa 300 meter van het mooie strand en het centrum van Tamarindo.
Faciliteiten
Er is een receptie, WiFi, een sfeervol restaurant, bar, 2 zwembaden met ligbedden, handdoekenservice, poolbar, jacuzzi en een kleine spa. Via de achteruitgang komt u snel in het centrum van Tamarindo en bent u zo op het strand. Het parkeren bij het hotel is gratis.
Kamers
De 44 sfeervolle kamers zijn netjes en verzorgd ingericht en voorzien van een king size tweepersoonsbed, airco, plafondventilator, minibar, telefoon, TV, WiFi, kluisje, koffie- en theefaciliteiten, badkamer met douche en föhn. Ook beschikken de kamers over een terras met plafondventilator.
Vertrekdatum: 27-01-2020
Reviewdatum: 03-02-2020
Werkelijk een schitterende toplokatie Maar...je moet er wel van houden, We hebben genoten van het rijkelijke ontbijt, met zeer veel verse en smaakvolle gerechtjes. Het diner was ook correct maar voor ons gewoon te chique, we eten liever bij de plaatselijke tentjes om de sfeer en de smaken te kunnen ervaren, de reden waarom we ook hebben gekozen voor Costa Rica. Kortom, Jardin del Eden doet echt alles voor haar gasten en het ontbreekt werkelijk aan niets.
R.P. van Veen, BODEGRAVEN
'Prima, wat luxer, hotel nabij de hoofdstraat van Tamarindo. De toegangsweg naar de ingang (die niet aan de hoofdstraat ligt) is onverhard en ruig. Zelfs met de Ssangyong Korando even de bodem geraakt. De hoofdstraat is via een zo''n 50m lang pad, door en via de tuin te bereiken. Veel niveau verschillen in de tuin (Jardin) en in de gebouwen. Wanneer je niet zo goed ter been bent, hiermee rekening te houden. Eetzaal van ontbijt en lunch wordt ''s avonds het luxe restaurant (La Plumeria). Prima eten daar, de gehele dag. Het personeel bleek erg aardig, hulpvaardig en vriendelijk. Het strand is bereikbaar via het pad, de weg overstekend. Hier zijn een beperkt aantal ligbedden aanwezig in een afgesloten, soort van tuin met gras. Door een hekje kom je op het zandstrand. Helaas geen drinken of eten via Jardin del Eden in dit deel. Door een borg (via creditcard) van $100 te stellen, kunnen alle drankjes en eten op de kamer worden besteld. '
anoniem


2 nachten verlengen
- Hotel info
- Beoordelingen
Bahia del Sol Beach Front Boutique Hotel - Middenklasse hotels
Hotel Bahía del Sol is een prachtige accommodatie met vriendelijk personeel, dat ernaar streeft een uitstekende persoonlijke service te bieden, zodat al de gasten zich thuis voelen. Het hotel streeft naar een duurzame filosofie die bijdraagt aan het in balans houden van natuur, gemeenschap en economie.
Minimale verblijfsduur
In de periode 10 t/m 17 april 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 24 december 2022 t/m 3 januari 2023 geldt er een minimum verblijfsduur van 6 nachten.
Ligging
In de zonnige provincie Guanacaste ligt het unieke, exclusieve en romantische Bahía del Sol Beachfront boetiekhotel, op slechts een steenworp afstand van het rustige water van Potrero Beach. Tamarindo ligt op 24 km afstand en de luchthaven Daniel Oduber is 45 minuten rijden.
Faciliteiten
Het hotel beschikt over een zwembad met bar, jacuzzi, spa, souvenirwinkel, yoga lessen (gratis), restaurant met heerlijke internationale maaltijden en tropische tuinen met inheemse planten en bloemen.
Kamers
De ruime modern ingericht kamers zijn voorzien van een TV, airco, WiFi, minibar, koffiezetapparaat, bureau, kluisje en een badkamer met douche en föhn. De deluxe kamer heeft een privé-tuin met jacuzzi en een hangmat om heerlijk in te ontspannen.
Vertrekdatum: 08-02-2019
Reviewdatum: 14-02-2019
Heerlijk rustig gelegen, kleinschalig hotel, pal aan het strand.
Anoniem


2 nachten verlengen
- Hotel info
Casa Conde Beach Front Hotel - Middenklasse hotels
Casa Conde Beach Front Hotel biedt gastvrijheid, comfort en ontspanning aan één van de meest ongerepte stranden in Costa Rica, Playa Panamá.
Minimale verblijfsduur
In de periode 18 december 2021 t/m 2 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 3 t/m 18 juli 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 3 nachten (onder voorbehoud van wijziging).
Ligging
Het hotel ligt op minder dan 20 minuten rijafstand van winkelcentra, supermarkten, bars en casino's. De luchthaven Daniel Oduber ligt op nog geen 30 minuten rijafstand.
Faciliteiten
Casa Conde Beach Front Hotel biedt een buitenzwembad met jacuzzi in de tuin en verschillende watersporten. Het hotel heeft een buffet restaurant en een à la carte restaurant, waar u heerlijke internationale gerechten kunt eten. U kunt een ook drankje drinken aan de bar bij het zwembad.
Kamers
Casa Conde Beach Front Hotel biedt een Garden View en Ocean View kamer. Beide kamertypes beschikken over airco, gratis WiFi, een TV, een koffiezetapparaat, telefoon, minibar, kluisje, strijkijzer en -plank, en een badkamer met douche en föhn. De Garden View kamer is iets groter en is voorzien van een zithoek, en een jacuzzi in de badkamer.


- Programma
- Inbegrepen
- Hotels
- Beoordelingen
Het is mogelijk om aan het einde van uw rondreis een 4-daagse excursie naar Drake Bay te maken inclusief een extra overnachting in San José na afloop. Tijdens deze meerdaagse excursie brengt u een bezoek aan zowel het beroemde Corcovado Nationaal Park als het eiland Isla del Caño Island met de kans om dolfijnen en walvissen te zien. Een fantastische excursie!
Dag 1 San José - Sierpe - Drake Bay (ca. 6,5 uur)
Vroeg in de ochtend vertrek u vanaf uw hotel in San José richting Sierpe. Het eerste gedeelte is over land, maar daarna gaat u verder per boot over de prachtige Sierpe rivier, door mangroven, naar de oceaan en langs de kust naar Drake Bay. In de middag komt u aan, op tijd voor de lunch. U heeft de rest van de middag vrij. Zo kunt u prachtige wandelingen maken in de omgeving of nog even uw rust pakken. De aankomende nachten verblijft u in een middenklasse of superiorklasse hotel afhankelijk van uw keuze.
In deze regio vindt u diverse bijzondere Nationale Parken, zoals; Ballena Marine Nationaal Park, Isla del Caño, Corcovado Nationaal Park, Piedras Blancas Nationaal Park en Amistad International Park. De gebieden zijn ieder uniek en zeer goed beschermt. Hierdoor zult u een landschap aanschouwen van hoge bergen tot onaangetaste stranden en watervallen. Het is een absoluut paradijs voor vogelspotters, want u vindt hier maar liefst 450 vogelsoorten en uiteraard ook vele andere dieren en insecten.
Let op! Zorg ervoor dat u sandalen of ander schoeisel draagt dat gemakkelijk kan worden uitgedaan of nat mag worden. De boottocht (deels over open zee) kan soms een hobbelige rit zijn. Ook de natte landing op het strand kan ruig zijn als er sprake is van hoge golven of slecht weer. Wij raden deze bestemming dan ook niet aan voor zwangere of gehandicapte mensen.
Dag 2 Isla del Caño
Vandaag vaart u, in circa 1 uur, naar Isla del Caño niet ver van de lodge. Het eiland ligt 20 kilometer uit de kust. Caño is een van de beste plaatsen om te snorkelen; er ligt een perfect koraalrif en het turkooizen water is uitzonderlijk helder. Onderweg heeft u goede kans op een ontmoeting met zeeschildpadden en dolfijnen. Op Caño eiland zelf kunt u relaxen of een trail volgen naar een uitzichtpunt en een archeologische opgraving. Douche, toiletten, drinkwater en een picknickplek op het strand zijn door de parkrangers aangelegd.
Dag 3 Corcovado Nationaal Park
Vandaag gaat u de hele dag naar het Corcovado Nationaal Park. We varen naar de entree van het park, om vervolgens via het strand naar het park te wandelen. Vanaf de parkentree wandelt u met een gids over de gemarkeerde paden, dwars door de ongerepte jungle. Veel dieren, vogels en insecten merk je zo niet op maar het regenwoud krioelt er van. De gids weet veel en zal u zoveel mogelijk laten zien. Op de terugweg stoppen we bij het zoetwater riviertje Río Claro; de schoenen uit en in het frisse water verkoelen. Rode ara's laten zich hier regelmatig zien. Ze komen naar het strand om van de groene amandelvruchten te eten. Net na de broedtijd (maart en april), zitten de amandelbomen op het strand vol met deze bijzondere vogels.
Dag 4 Drake Bay - Sierpe - San José (ca. 6,5 uur)
Helaas is er een einde gekomen aan deze verlenging. Na het ontbijt wordt u teruggebracht naar Sierpe. Vanaf hier heeft u een transfer naar uw hotel in San José, waar u later in de middag aankomt.
Dag 5 San José
Vandaag komt er een eind aan uw schitterende reis door Costa Rica. Na de transfer naar de luchthaven van San José vliegt u terug naar huis.












Het Pirate Cove Hotel staat bekend om zijn vriendelijke service en de heerlijke Europees-Costa Ricaanse keuken met eigengemaakt brood en heerlijke desserts. De accommodatie is prachtig gelegen in het regenwoud aan het ca. 2 kilometer verlaten zandstrand van de Pacifische Ocean. Er is een buitenzwembad aanwezig met ligbedden, een 24-uursreceptie en een bar.
De gezellige kamers beschikken over een plafondventilator, gratis WiFi, zitje en een badkamer met een warme douche. Sommige kamers beschikken over een balkon met hangmat. Geniet van het uitzicht vanaf uw kamer en kijk naar de kleurrijke ara's, toekans, leguanen en andere tropische dieren die voorbij komen. Het Pirate Cove hotel is gesloten van 1-31 oktober.



'Geweldige bestemming midden in de natuur. Alles is tot in de puntjes verzorgd. Prachtige ervaring.'
Simone, Hoogkarspel
'Dit moet je zeker niet overslaan. We zaten op Rancho Corcovado bij een familie thuis. Wat een bijzondere plek! Wat een lieve mensen en heerlijk eten! Het nationale park en de snorkeltocht naar Isla del Cano zijn aanraders. Wat een natuur!! wij hadden erg geluk met het zien van dolfijnen en walvissen. Geweldige ervaring. '
Evelien, Roosendaal
'Geweldige ligging, goede kamer, eten eenvoudig lekker. '
Van Calster, Leuven




De onderstaande vluchtdetails zijn voorbeeldvluchten (onder voorbehoud van wijzigingen)
Algemeen
Services aan boord
Entertainment aan boord
Is upgraden naar comfortclass / extra beenruimte mogelijk?
Handbagage voorwaarden
Ruimbagage
Op Europese vluchten: alleen handbagage. Ruimbagage tegen betaling.


Algemeen
United Airlines biedt het hele jaar door non-stopvluchten aan vanuit Amsterdam naar Chicago, New York, Houston en Washington. Tijdens het zomerseizoen (maart-oktober) vliegt United ook dagelijks rechtstreeks tussen Amsterdam en San Francisco. Alle vluchten zijn gunstig getimed voor een vlotte aansluiting op deze Amerikaanse hubs, met een uitgebreid netwerk van vluchten naar bestemmingen door heel Amerika. United Airlines en United Express voeren samen dagelijks ongeveer 4.900 vluchten uit, naar 355 luchthavens op vijf continenten.
Bagage
Handbagage mag bestaan uit 1 tas of koffer van maximaal 22cm x 35cm x 56cm en 1 persoonlijk item (bijvoorbeeld een handtas, schoudertas of laptoptas) van maximaal 22cm x 25cm x 43cm.
Economy Plus
Online check-in




Algemeen
Bagage
Er is één stuk handbagage toegestaan plus een persoonlijk item*. De afmetingen hiervan mogen niet groter zijn dan 56x45x25cm. Indien u Business Class vliegt mag u ook één stuk handbagage meenemen, Business Plus passagiers mogen twee stuks meenemen plus een persoonlijk item.
*Handtas, laptop of gelijkwaardige items niet groter dan 40 x 30 x 15 cm en moet onder de stoel voor u passen.
Klasse
In de Premium Economy heeft u 94 cm beenruimte en een 49 cm brede stoel. Business Plus Class heeft stoelen die u kunt verstellen tot een 200 cm lang bed.
Online check-in




Algemeen
Bagage
Economy Class en Premium Economy reizigers mogen één stuk handbagage van maximaal 8kg en 55cm x 40cm x 15cm meenemen. Voor Business Class en First Class passagiers geldt dat zij twee stuks handbagage mee mogen nemen, eveneens van 8kg per stuk en maximaal 55cm x 40cm x 15cm.
Klasse
Ook in de Business en First Class heeft u de beschikking over een persoonlijk in-flight entertainment systeem. Daarnaast heeft u meer comfort; meer beenruimte en bredere stoelen.
Internet check-in




Algemeen
Of u nu een avontuurlijke reis gaat maken of liever naar een relaxte zonbestemming vliegt, met KLM begint uw vakantie al aan boord. U krijgt de beste persoonlijke service en u kunt altijd rekenen op een ruime, comfortabele zitplaats. Daarbij beschikt KLM over een jonge vloot, voorzien van de modernste snufjes. Denk bijvoorbeeld aan een gratis persoonlijk entertainmentsysteem voor iedere passagier op intercontinentale vluchten. En wat misschien nog wel belangrijker is: de nieuwe schonere vliegtuigen van KLM zijn minder belastend voor het milieu. Hiermee zorgt KLM niet alleen voor u en uw medepassagiers, maar ook voor een schonere wereld.Services aan boord
Alle maaltijden, snacks en (alcoholische) drankjes zijn inbegrepen.Entertainment aan boord
Op intercontinentale vluchten beschikt u over een persoonlijk interactief beeldscherm met gratis de nieuwste films, TV-series, muziek etc.Is upgraden naar comfortclass / extra beenruimte mogelijk?
In Economy Comfort geniet u van extra beenruimte en een stoelleuning die verder naar achteren kan. De toeslag varieert van EUR 10 tot EUR 180.Handbagage voorwaarden
U kunt 1 stuk handbagage meenemen van max. 55x25x35 cm., plus 1 extra item (handtas of laptoptas). Gecombineerd max. 12 kg.Ruimbagage
Op intercontinentale vluchten: 1 stuk ruimbagage van max. 23 kg.Op Europese vluchten: alleen handbagage. Ruimbagage tegen betaling.
Shuttlebus
Tijdens deze rondreis reist u met een shuttlebus. Deze speciale vorm van reizen draagt bij tot een zeer afwisselende reis. Uiteraard hebben wij alles al voor u gereserveerd en hoeft u nergens naar om te kijken. Samen met onze agent zorgen wij voor een onbezorgde vakantie.
>> Deze reis kan ook uitgevoerd worden per 4WD huurauto



Inclusief











Exclusief








Klik op ‘boek nu’ onder ‘data & prijzen’ en u kunt zien wat de meerprijs is op de vertrekdatum van uw keuze.


- Inbegrepen
- Hotel info
- Beoordelingen


Hilton Garden Inn New York Times Square South - Middenklasse hotels
Dit centraal gelegen hotel ligt 10 minuten lopen van Times Square en andere bezienswaardigheden.
Ligging
Vanaf dit moderne Hilton Garden Inn hotel bent u in 10 minuten lopen op Times Square. Ook het Empire State Building en Broadway zijn op loopafstand van deze accommodatie.
Faciliteiten
Het hotel heeft een eigen restaurant en u kunt bij de accommodatie heerlijk een drankje doen bij de bar of op het terras. Het hotel heeft een 24-uurs receptie en er is een winkeltje aanwezig. Er is gratis WiFi beschikbaar in de gehele accommodatie. U kunt parkeren voor ca. 50 USD per dag.
Kamers
Wij bieden het volgende type kamer aan:
King kamer
Deze kamer is voorzien van een king size bed, kluisje, TV, strijkfaciliteiten, koffie- en theevoorzieningen, airconditioning, verwarming, koelkast en magnetron. De badkamer beschikt over een douche of bad en een föhn.
2 Double beds kamer
Deze kamer heeft dezelfde inrichting en faciliteiten als de King kamer maar dan met aparte bedden.
Vertrekdatum: 23-07-2018
Reviewdatum: 10-08-2018
Oud hotel, netjes verzorgt, men is aan het opknappen. Ligging is prima, time square om de hoek.
Anoniem
Vertrekdatum: 26-07-2018
Reviewdatum: 18-08-2018
Hotel in het centrum van NY. Wel kleine kamers.
AFJ Arnoud van den Berg, DOETINCHEM
Vertrekdatum: 27-08-2018
Reviewdatum: 14-09-2018
Net hotel. Mooie ruime kamer met goede bedden. Dichtbij Timesquare. Jammergenoeg was de Wifi op de kamer nier gratis.
Anoniem
Vertrekdatum: 01-09-2018
Reviewdatum: 21-09-2018
Goed hotel zeer dicht bij time square. Wel kleine kamer.
Anoniem
Vertrekdatum: 25-03-2019
Reviewdatum: 23-04-2019
Netjes hotel met prima bedden.
Anoniem
Vertrekdatum: 08-04-2019
Reviewdatum: 08-05-2019
Geweldig gelegen, in het centrum van Manhattan met veel bezienswaardigheden op loopafstand en andere goed bereikbaar met de metro. Kamer goed schoon, service aan de receptie heel vriendelijk en behulpzaam.
Anoniem
Vertrekdatum: 12-08-2019
Reviewdatum: 29-08-2019
Perfecte ligging, keurig hotel, vriendelijk personeel
Anoniem
Vertrekdatum: 19-08-2019
Reviewdatum: 06-09-2019
Centrale ligging, vriendelijk personeel. Wel relatief basic hotel, maar voldoet prima.
Anoniem
Vertrekdatum: 25-01-2020
Reviewdatum: 14-02-2020
Ligging is perfect, nabij Times Square. Kamer wel erg klein maar voor een paar nachten prima. Vriendelijk personeel, vervoer naar luchthaven ook via hen geregeld.
Anoniem
19-07-2016
'Vliegreis met United naar EWR, vroeg vertrek op Schiphol betekent ook vroeg in NYC aankomen , dat is heel prettig ! Dus ten volle genieten van alles wat deze stad te bieden heeft. Top of the rock en Central Park zijn een must. Wij zijn zelf al goed bekend met de stad maar voor onze kinderen (8 en 11 jaar) was het de eerste keer. Geen musea dus maar vooral metro''s in en heel veel lopen en cultuur opsnuiven ! De gratis Staten Island ferry vaart in een klein half uur rondom het vrijheidsbeeld... '
Sigrid Kets, Bennebroek
02-08-2015
'Fantastische ligging van hotel. Met hop on-hop off alles goed te bezoeken.'
J. Woering, Venlo
18-09-2014
'NY was een overweldigende ervaring, dit moet je gezien hebben om er over mee te kunnen praten. De ligging van het hotel was prima, slechts op 8 minuten lopen naar Times Square, kwaliteit was ook goed.'
J.C.Holsboer, Alkmaar
04-08-2014
'New York is een fantastische stad. Ik vind dat iedereen gewoon een keer geweest moet zijn. De stad leeft en wij zijn uiteindelijk 5 dagen gebleven, als je dan een beetje doorloopt heb je prima de tijd om ongeveer alle belangrijke en leuke dingen te doen en bekijken in heel manhattan. '
sander, rijswijk ZH
09-01-2014
'NY is fantastisch! Prima om een mooie rondreis door Costa Rica mee af te sluiten. Echt een aanrader. Wij zijn een extra dag in NY gebleven. Anders is het verblijf wel heel kort. '
Peter en Anife, Lelystad
03-11-2013
'3dagen NYC. Wat een geweldige stad. Zoveel te zien, te doen! We hebben een rondje gefietst door het Central Park. Zijn met de metro naar het zuiden gegaan en teruggelopen over de Brooklyn Bridge. Ook een mooie ervaring is ''s avonds op de Rockefeller Center, hier vandaan heb je een prachtig uitzicht. Kortom zekerde moeite waard om even te stoppen!'
Willemien, Nieuw-Lekkerland
06-09-2013
'New York; “the city that never sleeps!” Erg handig als je maar twee nachten blijft….eigenlijk veel te kort om deze indrukwekkende stad te bezoeken. Er zijn zo verschrikkelijk veel dingen te doen en te zien, het vergt wel enigszins een goede planning en wat voorwerk om zo veel mogelijk uit deze korte stop-over te halen. Het is ons uiteindelijk gelukt om alle bezienswaardigheden te zien die wij niet wouden missen, het resulteerde wel in twee korte nachtjes slaap (3 uur per nacht) maar dat is gelukkig in het vliegtuig wel weer “in te halen”. Er zijn gelukkig veel dingen te doen ook laat op de avond, wat voor ons goed uitkwam. Zoals een wandeling over de Brooklyn Bridge, en een bezoek aan het Empire state building, zijn echte aanraders om ’s avonds (’s nachts) te doen. Liberty Island met het vrijheidsbeeld is natuurlijk iets om toe doen als het licht is. En natuurlijk Ground Zero ook een must overdag. Erg handig als je maar een korte tijd in New York hebt, is de metro. Je koopt een pasje, waar je vervolgens een tegoed op zet, en voor een relatief klein bedrag reis je de hele stad (onder)door. En uiteraard ook weer een belevenis op zich. We voelden ons al snel “thuis” in deze immens grote stad, waar iedereen zijn eigen weg vervolgt, maar tegelijkertijd ook weer erg behulpzaam is als je iets wil vragen. Het hotel Pennsylvania waar wij verbleven is een prima hotel (al hebben wij er niet veel tijd doorgebracht). Het is erg groot, net als de rest van de stad, maar wel netjes en lekker centraal gelegen. Wij gaan zeker nog een keer een bezoek brengen aan deze wereldstad. '
Bianca,
17-08-2012
'De moeite waard, zeker gezien de meerprijs, UA een prima maatschappij onze ervaring zeer positief. een leuk begin van de vakantie ECHT DOEN!!!!'
Gert en Dineke Zoet-Veenstra, Kampen
02-08-2012
'Dit is een aanrader,wat een stad,je komt er gewoon tijd te kort.Als het mogelijk is zou ik er zeker een extra dag bij boeken.'
v d broek, tilburg
15-06-2012
'Een must als je er toch de tussenlanding maakt. Een unieke beleving om s''avonds op Times Square te staan omgeven door alle kleuren van de regenboog. New York is voor velen het shopping paradijs maar dit heeft ook nadelen( Wachtrijen aan de pashokjes + kassa''s, enorm veel volk,...) Wij hebben volgende bezienswaardigheden bezocht: 1)Rockefeller center (TOP of the Rock): Prijs: 25dollar per persoon. Uitzicht is meer de moeite dan empire state building (40dollar per persoon voor top deck). Aangeraden om de tickets op voorhand te kopen om wachtrijen te vermijden New york hebben wij voor een groot stuk te voet gedaan. Dit is doenbaar wel rekening houdend met de grote afstanden. Vervolgens Central Park bezocht. Zeker de moeite om op weg naar central park een binnen te gaan bij FAO Schwarz, de grootste speelgoedwinkel ter wereld en en de Apple store te bezoeken S''avonds hebben we nog de Flatiron vuilding bezocht. De dag erop begonnen met een bezoek aan het Intreprid museum(vliegdekschip, 17,5 dollar per persoon) om daarna downtown te gaan en het WTC memorial te bezoeken. Hiervoor dienen tickets verkregen te worden enkele straten verder op. We hebben besloten dit niet te doen en verder te trekken tot het uiterste punt van downtown, battery park. Hier hadden we een mooi uitzicht op the statue of of liberty. Vervolgens onze wandeltoch verder gezet richting Brooklynn Bridge. Deze overgestoken en uiteindelijk geëindigd in het park om daar de zonsondergang te zien en enkele mooie foto''s van Brooklynn Bridge te nemen. S''avonds de metro terug richting hotel. Onze laatste dag. Deze hebben we gespendeerd aan shoppen. Om 14u30 de trein genomen richting Newark Airport. '
anoniem


- Inbegrepen
- Hotels
- Beoordelingen




Het hotel beschikt over een prima restaurant, een sfeervolle bar/lounge voor een heerlijk drankje. Verder is er een lift, internetmogelijkheden en een zwembad om te relaxen, jacuzzi, fitnessruimte en het parkeren bij het hotel is gratis.
De kamers zijn sfeervol en verzorgd ingericht en voorzien van TV, telefoon, airco, koffiefaciliteiten, minibar, kluisje en gratis WiFi. Badkamer met bad of douche beschikt over een föhn.Het Tryp Wyndham Panama Centro ligt in het hart van Panama City, bij de moderne wijken El Cangrejo en Bella Vista. De internationale luchthaven ligt op ongeveer 21 kilometer afstand. Door de ligging van het hotel bent u zo bij het restaurantgebied, winkels en het uitgaansleven. Het Panamakanaal ligt op circa 12 kilometer en de baai van Panama op 10 minuten rijden.Het hotel beschikt over een prima restaurant, een sfeervolle bar/lounge voor een heerlijk drankje. Verder is er een lift, internetmogelijkheden, gratis Wi-Fi en een zwembad om te relaxen, jacuzzi, fitnessruimte en het parkeren bij het hotel is gratis.De kamers zijn sfeervol en verzorgd ingericht en voorzien van TV, telefoon, airco, strijkfaciliteiten, koffiezetapparaat, minibar, kluisje en gratis Wi-Fi. Badkamer met bad of douche, toilet en föhn.

Dit luxe boetiekhotel beschikt over 60 kamers, een restaurant en bar op begane grond en op de 12e verdieping, massage ruimte en een fitnesclub met buitenzwembad. Ook heeft het hotel jacuzzi met een spectaculair uitzicht op de stad.
De kamers zijn voorzien van een TV, airco, minibar, gratis WiFi, zitje, koffiefaciliteiten, kluisje en een prachtig uitzicht op de stad en de bergen. De badkamer met douche of bad beschikt over een föhn en gratis toiletartikelen.
Vertrekdatum: 25-02-2018
Reviewdatum: 03-03-2018
Super goede service en leuke ontvangst van de agent in Panama.
G Gerardus Nolles, ROTTERDAM
Vertrekdatum: 20-07-2018
Reviewdatum: 15-08-2018
Erg leuk om een zo contrast-rijke stad te zien met de cubaanse feel van de casco vieja, de razende nieuwbouw die aan Dubai doet denken, en natuurlijk het kanaal (waar we jammer genoeg geen grote schepen hebben zien passeren) (zou dit komen door het nieuwe, bredere kanaal?).
Anoniem


2 nachten verlengen
- Hotel info
Hotel Arco Iris - Middenklasse hotels
Het Arco Iris hotel is omringd door tropische tuinen en ligt wat verder van de straat af waardoor u hier kunt genieten van alle rust en stilte. Het enige wat de stilte af en toe verstoord zijn de brulaapjes die door de bomen zwaaien of het gezang van de prachtige tropische vogels. Geniet hier van de omgeving en de zon in een ligbedje aan het zwembad.
Ligging
Het boetiekhotel Arco Iris is centraal gelegen op maar 6 minuten lopen van strand en vlakbij het bruisende nachtleven van Tamarindo. In de buurt van het hotel vindt u verschillende restaurants en winkels.
Faciliteiten
Hotel Arco Iris biedt een buitenzwembad en weelderige tropische tuinen. Naast het zwembad vindt u het restaurant The Seasons, een Mediterraan fusion restaurant. Het restaurant staat bekend om zijn heerlijke verse visgerechten. Mocht u zelf een vis hebben gevangen dan kunt u uw vangst meenemen, de kok bereidt hiermee een verrukkelijke maaltijd voor u. Het personeel van de 24-uurs receptie kan verschillende activiteiten organiseren, zoals duiken, snorkelen en boottochten in het natuurpark.
Kamers
Dit boetiekhotel beschikt over lichte kamers ingericht in een hedendaagse stijl, waarbij gebruik is gemaakt van lokale materialen zoals bamboe en teakhout. De deluxe kamers zijn door de twee queensize bedden geschikt voor vier personen. De kamer is voorzien van een veranda of terras met zitje, gratis WiFi, TV, een kluis, minibar, plafondventilator, airco en koffie-/theezetfaciliteiten. De stijlvolle moderne badkamers beschikken over een föhn en gratis toiletartikelen.


2 nachten verlengen
- Hotel info
- Beoordelingen
Tamarindo Diria Beach Resort - Superiorklasse hotels
Hotel Tamarindo Diria Beach Resort is een groots opgezet strandresort en één van de gezelligste hotels van Tamarindo. U kunt hier genieten van vele activiteiten, heerlijke zwembaden en de kinderen zullen zich ook uitstekend kunnen vermaken. Al deze faciliteiten liggen loopafstand van het gezellige en levendige centrum van Tamarindo.
Minimale verblijfsduur
In de periode 24 december 2021 t/m 1 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 10 t/m 16 april 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 3 nachten.
Ligging
Tamarindo Diria Beach Resort ligt op een prachtige locatie aan het strand van Tamarindo. Het is minder dan 1 kilometer naar het Nationaal Park Las Baulas vanaf het resort. Playa Conchal en Playa Flamingo zijn vanaf Tamarindo met de auto in 25 minuten te bereiken.
Faciliteiten
Het resort is gelegen aan het strand op 2 hectare aan prachtig aangelegde tuinen. In totaal heeft het resort vier zwembaden, waaronder het grootste zwembad in de omgeving, een kinderzwembad en een whirlpool. In het resort zijn voldoende entertainmentmogelijkheden, waaronder een klein casino, shows in het amfitheater en vijf bars. In de zes verschillende restaurants (waaronder een steakhouse) geniet u van lokale en internationale gerechten. Het resort biedt ook een verlichte tennisbaan en een fitnesscentrum. De excursiebalie kan excursies voor u regelen zoals snorkelen, duiken, surfen of zeilen langs de kust. Er zijn ook mogelijkheden voor wandelen, paardrijden en canopy tours. Daarnaast kunt u gebruik maken van de handdoekenservice, gratis WiFi en gratis parkeren. Golfers hebben toegang tot twee nabijgelegen, wereldklasse golfbanen.
Kamers
Het hotel heeft 242 kamers in drie verschillende zones. De kamers beschikken over de nieuwste elektronische deurslotentechnologie, airconditioning met klimaatregeling, plafondventilator, WiFi, satelliet TV, telefoon, elektronische kluis, docking station bluetooth radio, koffiezetapparaat en een minikoelkast. De badkamers beschikken over een douche, toilet en föhn.
De onlangs gerenoveerde Tropicana Poolview kamers zijn adults only kamers en bieden uitzicht op het rustige zwembad in de adults only zone (alleen voor 18+). De onlangs gerenoveerde Family Poolview kamers bevinden zich naast het familievriendelijke zwembad. Dit lagunevormige zwembad is één van de grootste en mooiste zwembaden van Costa Rica! Voor gasten die op zoek zijn naar een onvergetelijk uitzicht op zee is het mogelijk om de Sunset Oceanview kamers te boeken. Deze kamers liggen direct aan het strand in een ruime groene zone met het Sunset Oceanview zwembad, een kinderbad en voldoende ligstoelen om te zonnen of verkoeling te zoeken onder de palmbomen.
Vertrekdatum: 02-11-2018
Reviewdatum: 28-11-2018
De Sea View kamer heel mooi. Bij een standaard kamer moet duidelijk vermeld worden dat de muren echt op je af komen.
WR Olde Meule, WOUDENBERG
Vertrekdatum: 29-12-2018
Reviewdatum: 08-01-2019
Paradise!
E.P. Wisse, WESTKAPELLE
Vertrekdatum: 04-06-2019
Reviewdatum: 10-06-2019
Goed en mooi hotel gelegen aan het strand
WA van het Spijker, AMERONGEN
Vertrekdatum: 31-07-2019
Reviewdatum: 08-08-2019
Geweldige ligging, uitstekende service, mooie kamers, geweldig mooi zwembad
Anoniem
'dit is een geweldig goed onderkomen met erg vriendelijk personeel.'
ten velde , Lieren
'Een Paradijs!! '
Evelien, Roosendaal
'Schitterend hotel aan de kust met uitkijk op zee. Alles wordt heel goed schoon gemaakt, prima zwembad. De verschillende restaurants in de omgeving zijn ook van het hotel en zijn stuk voor stuk restaurants die zeer hoge kwaliteit eten nastreven. Prima naar onze zin gehad.'
sander, rijswijk ZH
'Een heerlijk en mooi hotel. Zeer complete accommodatie.'
B.M. Jansen, wateringen


2 nachten verlengen
- Hotel info
- Beoordelingen
Jardin del Eden Boutique Hotel - Superiorklasse hotels
Een charmante en vriendelijke accommodatie, iets hoger gelegen waardoor u een prachtig uitzicht op zee heeft. Een ideale accommodatie voor mensen die wel willen genieten van alles wat Tamarindo te bieden heeft, maar een kleinschalige accommodatie zoeken. Deze accommodatie is adult only en alleen toegestaan voor kinderen van 18 jaar of ouder.
Minimale verblijfsduur
In de periode van 24 december 2021 t/m 2 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
Ligging
Het hotel is gelegen op een heuvel op circa 300 meter van het mooie strand en het centrum van Tamarindo.
Faciliteiten
Er is een receptie, WiFi, een sfeervol restaurant, bar, 2 zwembaden met ligbedden, handdoekenservice, poolbar, jacuzzi en een kleine spa. Via de achteruitgang komt u snel in het centrum van Tamarindo en bent u zo op het strand. Het parkeren bij het hotel is gratis.
Kamers
De 44 sfeervolle kamers zijn netjes en verzorgd ingericht en voorzien van een king size tweepersoonsbed, airco, plafondventilator, minibar, telefoon, TV, WiFi, kluisje, koffie- en theefaciliteiten, badkamer met douche en föhn. Ook beschikken de kamers over een terras met plafondventilator.
Vertrekdatum: 27-01-2020
Reviewdatum: 03-02-2020
Werkelijk een schitterende toplokatie Maar...je moet er wel van houden, We hebben genoten van het rijkelijke ontbijt, met zeer veel verse en smaakvolle gerechtjes. Het diner was ook correct maar voor ons gewoon te chique, we eten liever bij de plaatselijke tentjes om de sfeer en de smaken te kunnen ervaren, de reden waarom we ook hebben gekozen voor Costa Rica. Kortom, Jardin del Eden doet echt alles voor haar gasten en het ontbreekt werkelijk aan niets.
R.P. van Veen, BODEGRAVEN
'Prima, wat luxer, hotel nabij de hoofdstraat van Tamarindo. De toegangsweg naar de ingang (die niet aan de hoofdstraat ligt) is onverhard en ruig. Zelfs met de Ssangyong Korando even de bodem geraakt. De hoofdstraat is via een zo''n 50m lang pad, door en via de tuin te bereiken. Veel niveau verschillen in de tuin (Jardin) en in de gebouwen. Wanneer je niet zo goed ter been bent, hiermee rekening te houden. Eetzaal van ontbijt en lunch wordt ''s avonds het luxe restaurant (La Plumeria). Prima eten daar, de gehele dag. Het personeel bleek erg aardig, hulpvaardig en vriendelijk. Het strand is bereikbaar via het pad, de weg overstekend. Hier zijn een beperkt aantal ligbedden aanwezig in een afgesloten, soort van tuin met gras. Door een hekje kom je op het zandstrand. Helaas geen drinken of eten via Jardin del Eden in dit deel. Door een borg (via creditcard) van $100 te stellen, kunnen alle drankjes en eten op de kamer worden besteld. '
anoniem


2 nachten verlengen
- Hotel info
- Beoordelingen
Bahia del Sol Beach Front Boutique Hotel - Middenklasse hotels
Hotel Bahía del Sol is een prachtige accommodatie met vriendelijk personeel, dat ernaar streeft een uitstekende persoonlijke service te bieden, zodat al de gasten zich thuis voelen. Het hotel streeft naar een duurzame filosofie die bijdraagt aan het in balans houden van natuur, gemeenschap en economie.
Minimale verblijfsduur
In de periode 10 t/m 17 april 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 24 december 2022 t/m 3 januari 2023 geldt er een minimum verblijfsduur van 6 nachten.
Ligging
In de zonnige provincie Guanacaste ligt het unieke, exclusieve en romantische Bahía del Sol Beachfront boetiekhotel, op slechts een steenworp afstand van het rustige water van Potrero Beach. Tamarindo ligt op 24 km afstand en de luchthaven Daniel Oduber is 45 minuten rijden.
Faciliteiten
Het hotel beschikt over een zwembad met bar, jacuzzi, spa, souvenirwinkel, yoga lessen (gratis), restaurant met heerlijke internationale maaltijden en tropische tuinen met inheemse planten en bloemen.
Kamers
De ruime modern ingericht kamers zijn voorzien van een TV, airco, WiFi, minibar, koffiezetapparaat, bureau, kluisje en een badkamer met douche en föhn. De deluxe kamer heeft een privé-tuin met jacuzzi en een hangmat om heerlijk in te ontspannen.
Vertrekdatum: 08-02-2019
Reviewdatum: 14-02-2019
Heerlijk rustig gelegen, kleinschalig hotel, pal aan het strand.
Anoniem


2 nachten verlengen
- Hotel info
Casa Conde Beach Front Hotel - Middenklasse hotels
Casa Conde Beach Front Hotel biedt gastvrijheid, comfort en ontspanning aan één van de meest ongerepte stranden in Costa Rica, Playa Panamá.
Minimale verblijfsduur
In de periode 18 december 2021 t/m 2 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 3 t/m 18 juli 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 3 nachten (onder voorbehoud van wijziging).
Ligging
Het hotel ligt op minder dan 20 minuten rijafstand van winkelcentra, supermarkten, bars en casino's. De luchthaven Daniel Oduber ligt op nog geen 30 minuten rijafstand.
Faciliteiten
Casa Conde Beach Front Hotel biedt een buitenzwembad met jacuzzi in de tuin en verschillende watersporten. Het hotel heeft een buffet restaurant en een à la carte restaurant, waar u heerlijke internationale gerechten kunt eten. U kunt een ook drankje drinken aan de bar bij het zwembad.
Kamers
Casa Conde Beach Front Hotel biedt een Garden View en Ocean View kamer. Beide kamertypes beschikken over airco, gratis WiFi, een TV, een koffiezetapparaat, telefoon, minibar, kluisje, strijkijzer en -plank, en een badkamer met douche en föhn. De Garden View kamer is iets groter en is voorzien van een zithoek, en een jacuzzi in de badkamer.


- Programma
- Inbegrepen
- Hotels
- Beoordelingen
Het is mogelijk om aan het einde van uw rondreis een 4-daagse excursie naar Drake Bay te maken inclusief een extra overnachting in San José na afloop. Tijdens deze meerdaagse excursie brengt u een bezoek aan zowel het beroemde Corcovado Nationaal Park als het eiland Isla del Caño Island met de kans om dolfijnen en walvissen te zien. Een fantastische excursie!
Dag 1 San José - Sierpe - Drake Bay (ca. 6,5 uur)
Vroeg in de ochtend vertrek u vanaf uw hotel in San José richting Sierpe. Het eerste gedeelte is over land, maar daarna gaat u verder per boot over de prachtige Sierpe rivier, door mangroven, naar de oceaan en langs de kust naar Drake Bay. In de middag komt u aan, op tijd voor de lunch. U heeft de rest van de middag vrij. Zo kunt u prachtige wandelingen maken in de omgeving of nog even uw rust pakken. De aankomende nachten verblijft u in een middenklasse of superiorklasse hotel afhankelijk van uw keuze.
In deze regio vindt u diverse bijzondere Nationale Parken, zoals; Ballena Marine Nationaal Park, Isla del Caño, Corcovado Nationaal Park, Piedras Blancas Nationaal Park en Amistad International Park. De gebieden zijn ieder uniek en zeer goed beschermt. Hierdoor zult u een landschap aanschouwen van hoge bergen tot onaangetaste stranden en watervallen. Het is een absoluut paradijs voor vogelspotters, want u vindt hier maar liefst 450 vogelsoorten en uiteraard ook vele andere dieren en insecten.
Let op! Zorg ervoor dat u sandalen of ander schoeisel draagt dat gemakkelijk kan worden uitgedaan of nat mag worden. De boottocht (deels over open zee) kan soms een hobbelige rit zijn. Ook de natte landing op het strand kan ruig zijn als er sprake is van hoge golven of slecht weer. Wij raden deze bestemming dan ook niet aan voor zwangere of gehandicapte mensen.
Dag 2 Isla del Caño
Vandaag vaart u, in circa 1 uur, naar Isla del Caño niet ver van de lodge. Het eiland ligt 20 kilometer uit de kust. Caño is een van de beste plaatsen om te snorkelen; er ligt een perfect koraalrif en het turkooizen water is uitzonderlijk helder. Onderweg heeft u goede kans op een ontmoeting met zeeschildpadden en dolfijnen. Op Caño eiland zelf kunt u relaxen of een trail volgen naar een uitzichtpunt en een archeologische opgraving. Douche, toiletten, drinkwater en een picknickplek op het strand zijn door de parkrangers aangelegd.
Dag 3 Corcovado Nationaal Park
Vandaag gaat u de hele dag naar het Corcovado Nationaal Park. We varen naar de entree van het park, om vervolgens via het strand naar het park te wandelen. Vanaf de parkentree wandelt u met een gids over de gemarkeerde paden, dwars door de ongerepte jungle. Veel dieren, vogels en insecten merk je zo niet op maar het regenwoud krioelt er van. De gids weet veel en zal u zoveel mogelijk laten zien. Op de terugweg stoppen we bij het zoetwater riviertje Río Claro; de schoenen uit en in het frisse water verkoelen. Rode ara's laten zich hier regelmatig zien. Ze komen naar het strand om van de groene amandelvruchten te eten. Net na de broedtijd (maart en april), zitten de amandelbomen op het strand vol met deze bijzondere vogels.
Dag 4 Drake Bay - Sierpe - San José (ca. 6,5 uur)
Helaas is er een einde gekomen aan deze verlenging. Na het ontbijt wordt u teruggebracht naar Sierpe. Vanaf hier heeft u een transfer naar uw hotel in San José, waar u later in de middag aankomt.
Dag 5 San José
Vandaag komt er een eind aan uw schitterende reis door Costa Rica. Na de transfer naar de luchthaven van San José vliegt u terug naar huis.












Het Pirate Cove Hotel staat bekend om zijn vriendelijke service en de heerlijke Europees-Costa Ricaanse keuken met eigengemaakt brood en heerlijke desserts. De accommodatie is prachtig gelegen in het regenwoud aan het ca. 2 kilometer verlaten zandstrand van de Pacifische Ocean. Er is een buitenzwembad aanwezig met ligbedden, een 24-uursreceptie en een bar.
De gezellige kamers beschikken over een plafondventilator, gratis WiFi, zitje en een badkamer met een warme douche. Sommige kamers beschikken over een balkon met hangmat. Geniet van het uitzicht vanaf uw kamer en kijk naar de kleurrijke ara's, toekans, leguanen en andere tropische dieren die voorbij komen. Het Pirate Cove hotel is gesloten van 1-31 oktober.



'Geweldige bestemming midden in de natuur. Alles is tot in de puntjes verzorgd. Prachtige ervaring.'
Simone, Hoogkarspel
'Dit moet je zeker niet overslaan. We zaten op Rancho Corcovado bij een familie thuis. Wat een bijzondere plek! Wat een lieve mensen en heerlijk eten! Het nationale park en de snorkeltocht naar Isla del Cano zijn aanraders. Wat een natuur!! wij hadden erg geluk met het zien van dolfijnen en walvissen. Geweldige ervaring. '
Evelien, Roosendaal
'Geweldige ligging, goede kamer, eten eenvoudig lekker. '
Van Calster, Leuven














Het Antawara restaurant, onder leiding van de Peruaanse chef-kok Miguel Gonzalez Gamarra, serveert een eclectisch menu van verse vis, heerlijke gevogelte en groenten die in de plaatselijke tuin worden geteeld. Het hotel beschikt ook over een zonneterras, een bar, een businesscentrum, wasserette, een excursiebalie en er is gratis WiFi beschikbaar in de openbare ruimtes. Daarnaast kunt u een gids huren of een kaart kopen om de lokale wandelroutes te verkennen. Er zijn verschillende wandelpaden rond het hotel die leiden naar het nevelwoud, wellicht kunt u een glimp opvangen van een luiaard of een lawaaierige brulaap.
De kamers zijn voorzien van een bureau, een zithoek, koffiefaciliteiten, koelkastje, een telefoon en een TV. De badkamers zijn uitgerust met een bad, een douche en gratis toiletartikelen. Alle kamers hebben een terras met uitzicht op de tuin.




De onlangs gerenoveerde Tropicana Poolview kamers zijn adults only kamers en bieden uitzicht op het rustige zwembad in de adults only zone (alleen voor 18+). De onlangs gerenoveerde Family Poolview kamers bevinden zich naast het familievriendelijke zwembad. Dit lagunevormige zwembad is één van de grootste en mooiste zwembaden van Costa Rica! Voor gasten die op zoek zijn naar een onvergetelijk uitzicht op zee is het mogelijk om de Sunset Oceanview kamers te boeken. Deze kamers liggen direct aan het strand in een ruime groene zone met het Sunset Oceanview zwembad, een kinderbad en voldoende ligstoelen om te zonnen of verkoeling te zoeken onder de palmbomen. In de periode 24 december 2021 t/m 1 januari 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 4 nachten.
In de periode 10 t/m 16 april 2022 geldt er een minimum verblijfsduur van 3 nachten.
De onderstaande vluchtdetails zijn voorbeeldvluchten (onder voorbehoud van wijzigingen)
Algemeen
Services aan boord
Entertainment aan boord
Is upgraden naar comfortclass / extra beenruimte mogelijk?
Handbagage voorwaarden
Ruimbagage
Op Europese vluchten: alleen handbagage. Ruimbagage tegen betaling.


Algemeen
United Airlines biedt het hele jaar door non-stopvluchten aan vanuit Amsterdam naar Chicago, New York, Houston en Washington. Tijdens het zomerseizoen (maart-oktober) vliegt United ook dagelijks rechtstreeks tussen Amsterdam en San Francisco. Alle vluchten zijn gunstig getimed voor een vlotte aansluiting op deze Amerikaanse hubs, met een uitgebreid netwerk van vluchten naar bestemmingen door heel Amerika. United Airlines en United Express voeren samen dagelijks ongeveer 4.900 vluchten uit, naar 355 luchthavens op vijf continenten.
Bagage
Handbagage mag bestaan uit 1 tas of koffer van maximaal 22cm x 35cm x 56cm en 1 persoonlijk item (bijvoorbeeld een handtas, schoudertas of laptoptas) van maximaal 22cm x 25cm x 43cm.
Economy Plus
Online check-in




Algemeen
Bagage
Er is één stuk handbagage toegestaan plus een persoonlijk item*. De afmetingen hiervan mogen niet groter zijn dan 56x45x25cm. Indien u Business Class vliegt mag u ook één stuk handbagage meenemen, Business Plus passagiers mogen twee stuks meenemen plus een persoonlijk item.
*Handtas, laptop of gelijkwaardige items niet groter dan 40 x 30 x 15 cm en moet onder de stoel voor u passen.
Klasse
In de Premium Economy heeft u 94 cm beenruimte en een 49 cm brede stoel. Business Plus Class heeft stoelen die u kunt verstellen tot een 200 cm lang bed.
Online check-in




Algemeen
Bagage
Economy Class en Premium Economy reizigers mogen één stuk handbagage van maximaal 8kg en 55cm x 40cm x 15cm meenemen. Voor Business Class en First Class passagiers geldt dat zij twee stuks handbagage mee mogen nemen, eveneens van 8kg per stuk en maximaal 55cm x 40cm x 15cm.
Klasse
Ook in de Business en First Class heeft u de beschikking over een persoonlijk in-flight entertainment systeem. Daarnaast heeft u meer comfort; meer beenruimte en bredere stoelen.
Internet check-in




Algemeen
Of u nu een avontuurlijke reis gaat maken of liever naar een relaxte zonbestemming vliegt, met KLM begint uw vakantie al aan boord. U krijgt de beste persoonlijke service en u kunt altijd rekenen op een ruime, comfortabele zitplaats. Daarbij beschikt KLM over een jonge vloot, voorzien van de modernste snufjes. Denk bijvoorbeeld aan een gratis persoonlijk entertainmentsysteem voor iedere passagier op intercontinentale vluchten. En wat misschien nog wel belangrijker is: de nieuwe schonere vliegtuigen van KLM zijn minder belastend voor het milieu. Hiermee zorgt KLM niet alleen voor u en uw medepassagiers, maar ook voor een schonere wereld.Services aan boord
Alle maaltijden, snacks en (alcoholische) drankjes zijn inbegrepen.Entertainment aan boord
Op intercontinentale vluchten beschikt u over een persoonlijk interactief beeldscherm met gratis de nieuwste films, TV-series, muziek etc.Is upgraden naar comfortclass / extra beenruimte mogelijk?
In Economy Comfort geniet u van extra beenruimte en een stoelleuning die verder naar achteren kan. De toeslag varieert van EUR 10 tot EUR 180.Handbagage voorwaarden
U kunt 1 stuk handbagage meenemen van max. 55x25x35 cm., plus 1 extra item (handtas of laptoptas). Gecombineerd max. 12 kg.Ruimbagage
Op intercontinentale vluchten: 1 stuk ruimbagage van max. 23 kg.Op Europese vluchten: alleen handbagage. Ruimbagage tegen betaling.
Dagprogramma
01
Amsterdam - San José

Transfer naar hotel San José
Overnachting San José
Vertrek vanaf Amsterdam voor uw vlucht naar de hoofdstad van Costa Rica, San José. Bij aankomst staat de chauffeur op u te wachten om u naar uw hotel in het centrum van San José te brengen. San José is sinds 1823 de hoofdstad van Costa Rica, één van de oudste democratieën ter wereld. De stad is gelegen in de Centrale Vallei tussen groene vulkanische bergketens. Hoewel het niet rijk is aan koloniale architectuur zijn er in het centrum van de stad een aantal prachtige 19e eeuwse gebouwen, interessante musea en mooie parken te vinden. De stad beschikt over een mild klimaat en een vriendelijke bevolking. Het is dan ook niet voor niets dat Costa Rica in 1987 is beloond met de Nobelprijs voor de Vrede; het staat bekend als het meest vreedzame land van Midden-Amerika.
Wij bieden ook vluchten aan vanaf Brussel. Bij het tabblad 'Data & prijzen' kunt u aangeven vanaf waar u zou willen vliegen.
Goed om te weten
Indien u vliegt met de KLM kunt u ook kiezen voor extra comfort op uw vluchten. Tegen een meerprijs boeken wij zowel de heen- als terugvlucht een Comfort Class stoel. Zie ‘extra's’ voor meer informatie.
Goed om te weten
Kiest u voor een intercontinentale vlucht met United Airlines? Dan heeft u de mogelijkheid tot een 3-daagse stop-over in New York. Bij ‘verlengen/vervangen’ vindt u meer informatie.
Goed om te weten
De eerste nacht in San José verblijft u in een superiorklasse hotel ongeacht of u de privéreis heeft geboekt op basis van middenklasse of superiorklasse hotels. Dit is namelijk een ideaal hotel om vandaan te vertrekken richting Tortuguero Nationaal Park. Het hotel ligt vlakbij de weg naar Tortuguero Nationaal Park, waardoor dit één van de laatste hotels is waar u wordt opgehaald voor uw transfer.
02
San José - Tortuguero (ca. 6 uur)

Bezoek aan het strand en het pittoreske dorpje Tortuguero
Eerste overnachting Tortuguero
Vroeg in de ochtend wordt u opgehaald en reist u per bus en motorboot naar het Tortuguero Nationaal Park, een gebied van 18946 hectare dat enkel per motorboot of vliegtuig te bereiken is. De ‘Amazone van Costa Rica’ beschikt over een uniek kanalen- en lagunelandschap omringd door dichte oerwouden. Het park heeft veel te bieden en is adembenemend mooi, maar is voornamelijk bekend om de groene zeeschildpadden die hier hun eieren leggen.
Met de bus begint u de dag met een rit door het regenwoud van het Braulio Carrillo Nationaal Park, waar u voor het eerst in aanraking komt met de weelderige vegetatie van Costa Rica. Onderweg wordt er een stop gemaakt om te genieten van een heerlijk Costa Ricaans ontbijt. Na het ontbijt vervolgt u de reis langs bananenplantages richting de haven. Vanaf hier wordt de reis voortgezet aan boord van een motorboot. Nadat u bent ingecheckt in de lodge van de komende twee nachten heeft u de gelegenheid om te lunchen. Na de lunch brengt u een bezoek aan het strand en het pittoreske dorpje Tortuguero. Na afloop kunt u lekker ontspannen bij het zwembad van uw lodge en maakt u zich klaar voor een heerlijk diner.
Weetje
Er is geen bank of pinautomaat in Tortuguero, dus neem voldoende contant geld mee.
03
Tortuguero Nationaal Park

Wandeling door het dichte woud van Tortuguero Nationaal Park
Tweede overnachting Tortuguero
Vandaag ontdekt u de pracht en praal van dit stukje natuur. Na het ontbijt maakt u een boottocht over de kleinere kanalen van dit nationale park en na de lunch een wandeling door het dichte woud. Op de oevers van de rivieren vormen de tropische planten en bomen een metershoge groene muur. Onderweg spot u kaaimannen, kapucijnaapjes, brulaapjes, leguanen, kikkers en een groot aantal vogels waaronder ijsvogels. Tijdens de wandeling leert u meer over de bomen, planten, vogels en dieren die in dit nationale park te vinden zijn.
Tortuguero is het belangrijkste nestgebied op het westelijk halfrond van de bedreigde groene zeeschildpad. Op het langgerekte strand leggen van juli t/m oktober groene zeeschildpadden en van maart t/m mei lederschildpadden hun eieren. Ook onechte karetschildpadden en karetschildpadden zijn hier te vinden. ’s Avonds kunt u in het juiste seizoen onder begeleiding van een natuurgids zien hoe de schildpadden hun eieren leggen en begraven in het zand.
04
Tortuguero - Guápiles - La Fortuna (ca. 7 uur)

Transfer per shuttlebus naar La Fortuna
Eerste overnachting La Fortuna
Na het ontbijt vaart u terug naar het vaste land, waar de bus al op u staat te wachten. Deze brengt u naar Guápiles, waarvandaan de shuttlebus vertrekt. Rijdend langs kleine dorpjes en door bergen bereikt u La Fortuna met één van de meeste bekende vulkanen ter wereld, de Arenal. Deze indrukwekkende vulkaan is het middelpunt van het Nationaal Park Volcán Arenal en torent hoog uit boven het primaire regenwoud. De kegelvormige vulkaan was tot 2010 één van de meest actieve vulkanen ter wereld en vooral ’s avonds indrukwekkend met zijn lavastromen. Sinds oktober 2010 is de vulkaan in een rustfase belandt. Het rustige, kleine stadje La Fortuna, de schilderachtige omgeving en de vele activiteiten maken Arenal tot één van de populairste bestemmingen van Costa Rica.
Weetje
Volgens vele is het beste restaurant in de stad Rancho Perla, gelegen op de hoek van het centrale park van La Fortuna.
05
La Fortuna/Arenal

Tweede overnachting La Fortuna
De directe omgeving biedt een breed scala aan activiteiten waaronder paardrijden, abseilen, canopy tours, wandelen over hangende bruggen of lava paden, wildwaterraften over de Peñas Blancas, Toro en Balsa rivieren, en kajakken op het Arenal meer. Een korte wandeling of paardrijtocht naar de voet van de 70 meter hoge La Fortuna waterval behoort ook tot de mogelijkheid. Neem hier na afloop een verfrissende duik! Vergeet uw verrekijker niet mee te nemen om de 850 vogelsoorten die hier zijn te vinden te bewonderen. Andere dieren die hier zijn te spotten zijn luiaards, kapucijnaapjes, witsnuitneusberen, herten en slangen.
Een leuke optionele excursie is de bootexcursie door het nationaal wildreservaat Caño Negro. Dit waterrijke gebied is het leefgebied van vele vogelsoorten en één van de beste plekken om het gehele jaar door dieren te spotten. In dit gebied met moerassen en palmwouden zijn lepelaars, ooievaars en ibissen te vinden. Deze excursie is niet alleen voor vogelaars een must, vanuit de boot kunnen namelijk ook kaaimannen, schildpadden, luiaards, leguanen en kapucijnaapjes worden waargenomen.
De geothermische activiteit van de vulkaan verwarmd tientallen ondergrondse kanalen. Lokale landeigenaren, gebruik makend van deze natuurlijke bronnen, hebben een aantal mooie waterwaterbronnen gecreëerd; een perfecte en ontspannen afsluiting van een actieve dag.
Weetje
Vroeg in de morgen rond 06.00 uur heeft u de beste kans op een goed zicht op de Arenal vulkaan.
06
La Fortuna - Monteverde (ca. 4 uur)

Eerste overnachting Monteverde
Vandaag wordt u opgehaald en naar het meer van Arenal gebracht. Hier gaat u aan boord van een overdekte motorboot voor een circa 30 minuten durende cruise naar de andere kant van het meer. Onderweg kunt u genieten van een geweldig uitzicht op de beboste Tilarán bergketen en de Arenal vulkaan. U heeft de gelegenheid om diverse vogels te spotten die op de oever van het meer leven, waaronder ijsvogels, steltlopers en andere exotische vogelsoorten. Vervolgens wordt u per shuttlebus verder gebracht naar uw hotel in Monteverde. Dit is de snelste en populairste manier om van La Fortuna naar het altijd groene natuurreservaat Monteverde te reizen.
Het hedendaagse Monteverde is in de jaren 50 opgericht door een aantal Quaker families uit Amerika die in het koele klimaat hun melkveehouderijen en kaasfabrieken begonnen. Hierbij hebben zij ook land vrijgehouden dat is benoemd tot natuurreservaat. Monteverde heeft de grootste diversiteit aan flora en fauna in Costa Rica. De koele, mistige nevelwouden zijn het thuis van 400 vogelsoorten, 490 vlindersoorten, meer dan 100 zoogdieren, 2500 plantsoorten waaronder 500 orchideeën en tienduizenden insecten. Het reservaat is ook het thuis van de bedreigde quetzal; een kans om deze exotische vogel te spotten is een bezoek alleen al waard. Het is dan ook niet verwonderlijk dat het spectaculaire Monteverde nevelwoud wetenschappers, vogelaars en natuurliefhebbers van over de hele wereld trekt.
07
Monteverde Nationaal Park

Tweede overnachting Monteverde
Vandaag heeft u een vrije dag om Monteverde en de prachtige omgeving te verkennen. Probeer zo vroeg mogelijk een bezoek te brengen aan het nevelwoud; de dieren zijn dan op hun actiefst. In het reservaat kunt u over een netwerk van goed onderhouden wandelpaden de maagdelijke wouden en eeuwenoude door epifyten omringende vijgenbomen verkennen. Op de top kunt u vanaf het uitkijkpunt gelegen op de continentale scheidslijn (bergkam in Noord- en Midden-Amerika) op een heldere dag zowel de Caraïbische en Pacifische kust zien. Aan de andere kant van het stadje is het kleinere en hoger gelegen Santa Elena nevelwoud te vinden. Dit reservaat biedt verschillende wandelmogelijkheden en op een heldere dag heeft u hier zelfs zicht tot aan de Arenal vulkaan. Vanaf beide reservaten heeft u toegang tot diverse activiteiten waaronder canopy tours, een bezoek aan een vlindertuin, kolibrie tuin of kaasfabriek, excursie over de hangende bruggen en paardrijtochten.
Weetje
Bezoek het Tree House Restaurant, gebouwd rondom een prachtige boom. Dit is een leuke plek om te lunchen.
08
Monteverde - Rincón de la Vieja (ca. 4,5 uur)

Eerste overnachting Rincón de la Vieja
Vandaag reist u door naar de noordelijk gelegen provincie Guanacaste, ook wel bekend als de cowboy provincie, met zijn open vlaktes en vele veeboerderijen. De voornaamste attractie van Rincón de la Vieja is de 1895 meter hoge Rincón de la Vieja vulkaan met maar liefst negen kraters. Deze collectie vulkanische toppen behoren tot het meest actieve gebied in de vulkanische Guanacaste bergketen. De Santa Maria piek is met zijn 1916 meter de hoogste top van Rincón de la Vieja.
09
Rincón de la Vieja Nationaal Park

Tweede overnachting Rincón de la Vieja
Om het meeste uit uw dag te halen is het een goed idee om vandaag vroeg van start te gaan. De Rincón de la Vieja vulkaan ligt in een 14,084 hectare groot nationaal park met een vulkanisch landschap en maagdelijke tropische wouden. Aan de voet van de vulkaan zijn vele wandelpaden te vinden die u leiden naar watervallen, vulkanische kraters, fumarolen (openingen in de aardkorst), modderpoelen en warmwaterbronnen. De geothermische activiteit produceert de hitte voor de waterwaterbronnen en bubbelende modderbaden. Geniet van het koele klimaat, verfrissende watervallen, mooie vogels en fantastische wandelmogelijkheden. De nationale bloem van Costa Rica, een paarse orchidee, is in grote getale te vinden binnen de grenzen van het nationale park. Ontspan na een lange dag wandelen door het park in de modderbaden en test de geneeskundige kracht van het modder.
Weetje
Het Rincón de la Vieja Nationaal Park is gesloten op maandag.
10
Rincón de la Vieja - Tamarindo (ca. 2,5 uur)

Eerste overnachting Tamarindo
Alternatief: eerste overnachting Playa Panamá/Playa Potrero
Vandaag wordt u bij uw hotel opgehaald en rijdt u naar de westkust richting Tamarindo. Deze gezellige badplaats ligt in het noordelijke gedeelte van Costa Rica, aan de Golf van Papagayo. Het prachtige witte zandstrand heeft hier de vorm van een halve maan en staat ook wel bekend als Playa Blanca. Het is dan ook één van de mooiste stranden van Costa Rica. Het gezellige centrum heeft veel barretjes en restaurantjes.
Goed om te weten
U kunt er ook voor kiezen uw strandverblijf te veranderen naar de badplaatsen Playa Panamá of Playa Potrero. Beide strandplaatsen zijn ideaal voor diegene die op zoek zijn naar rust en ontspanning.